Włosy kręcone a jednak nie całkiem ... Co zrobić?

Dusty stworzył temat: Włosy kręcone a jednak nie całkiem ... Co zrobić?

Jest to mój pierwszy post na tym forum więc chciałbym wszystkich bardzo serdecznie przywitać!

Mam taki "problem". Nigdy nie wiedziałem jakie są moje włosy naprawdę, bo zawsze musiałem je ścinać na jeża, więc postanowiłem je trochę zapuścić. Po zapuszczeniu okazało się, że mam kręcone włosy. Nie lubiłem ich zbytnio więc je przyciąłem do takiej długości przy jakiej nie zakręcały mi się, ok 7cm...

Niektórzy mają włosy kręcone, które kręcą się na całej długości. Niektórzy mają włosy proste, które są zawsze proste bez względu na długość. Ja mam coś takiego, że powiedzmy do 7cm mam włosy proste. Jeśli wyjdą poza 7cm to końcówki momentalnie mi się podwijają i zaczyna się kręcić właśnie końcówka, przy czym cały włos pozostaje prosty do 7cm ;).

I teraz tak, jeśli mam fryzurę do tych 7cm to mam proste włosy, jeśli powyżej to mam kręconą czuprynę. Ale jeszcze jedna rzecz.

Mam włosy do 7cm. Jeśli je umyję to są proste. Nawet po wysuszeniu, czy to ręcznikiem czy suszarką są proste. W ciągu dnia dalej są proste i w ogóle cały czas są proste. Kiedy wychodzę na dwór, nie ubieram czapki to one momentalnie robią się suche, wiadomo wiatr jest przesusza i wtedy zaczynają mi się kręcić, bez względu czy to 7cm czy nie.

I mam do was pytanie...
Lubię włosy do 7cm, może być, ale nie lubię jak nawet przy takiej długości mi się skręcają. Co mogę zrobić żeby tak nie robiły? Może jakiś specjalny szampon, odżywka?

Nie jest to jakoś specjalnie kłopotliwe, ale dziwi mnie to że niby mam włosy proste a zaraz kręcone ;). Da się temu jakoś zaradzić?

Dziękuję z góry za odpowiedzi!

Kate90 odpowiedział w temacie: Włosy kręcone a jednak nie całkiem ... Co zrobić?

Witam :) Wydaje mi się że masz włosy nie kręcone a falowane, one właśnie falują się od pewnej długości, prawie nigdy od nasady. Powinieneś używać odżywki wygładzające, prostujące, może całkiem ci włosów nie wyprostują ale napewno zdyscyplinują kosmyki :)

...

Verano odpowiedział w temacie: Włosy kręcone a jednak nie całkiem ... Co zrobić?

albo po prostu prostować włoski

______
Chcesz poczuć dreszczyk emocji? Zobacz paintball katowice

sasayaku4 odpowiedział w temacie: Włosy kręcone a jednak nie całkiem ... Co zrobić?

Może najpierw popróbuj chemią potraktować. Typu odżywki prostujące itd. Bo żeby facet prostował włosy to ciężko mi to wyobrazić :)

alanex-radom.pl

magdusia odpowiedział w temacie: Włosy kręcone a jednak nie całkiem ... Co zrobić?

ja natomiast chciałabym mieć kręcone!!!trwała niszczy, osłabia a papilotów za bardzo nie chce mi sie robić i tu kółko się zamyka :(

Najlepsze baleriny pepe jeans

gardimaxeczka odpowiedział w temacie: Włosy kręcone a jednak nie całkiem ... Co zrobić?

Znacie jakieś skuteczne odżywki prostujące? Te, których używałam do tej pory są mało wydajne.

Moderatorzy: Aniafryzjerbygaganova
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum