Depilacja laserowa

Olsza odpowiedział w temacie: Depilacja laserowa

W zasadzie nie powinny odrosnąć, bo laser niszczy cebulki, jednak nie zmienia działania hormonów. Zależnie od indywidualnych skłonności może być różnie. Na pewno jest to 100% skuteczniejsze niż inne mechaniczne metody. CO do bólu, to też jest on znacznie mniejszy niż przy wyrywaniu i mniejsze jest prawdopodobieństwo powstania stanu zapalnego w miejscu wyrwanego włosa. Boleć może właściwie tylko ciepło wytwarzane przez moment strzało światłem lasera. Dlatego końcówki lasera mają specjalne właściwości chłodzące, żeby znieść ból. Chcę jednak zwrócić uwagę na to, że najlepiej usuwane są ciemne włosy, bo laser działa na melaninę. Jasne włosy maja jej mało więc mogą być trudniejsze do usunięcia. No i ważna, rzecz, zawsze sprawdzajcie czy to jest laser czy tylko IPL. IPL to nie laser, choć bywa tak nazywany. Jak chcecie się dowiedzieć jak działa depilacja laserowa to zajrzyjcie na stronę: http://www.esteticmed.pl/zabiegi/zabiegi-laserowe/epilacja-laserowa/item/247-inteligentna-epilacja-vectus

uRadka_pl odpowiedział w temacie: Depilacja laserowa

Jeżeli chodzi o depilację laserową to jestem jej wielką zwolenniczką,uważam że jest to w zasadzie jedyny skuteczny sposób na to aby pozbyć się owłosienia z naszego ciała na stałe.

...

Leonora8 odpowiedział w temacie: Depilacja laserowa

po laserowej nie odrastają

Tylko u nas najlepsze kominki żeliwne wolnostojące polecam!

Flora odpowiedział w temacie: Depilacja laserowa

ta depilacja to zbawienie ^^

_________

Jedyne takie okna drewniane na rynku!

Banieczka odpowiedział w temacie: Depilacja laserowa

Też uważam, że to zbawienie. Mnie włosy nie odrosły i jestem bardzo szczęśliwa, że się zdecydowałam na depilację laserową. Już nie muszę szaleć z depilatorem i sprawdzać ile mi odrosły. Klinikę Estivance Dr. n. med. Maciej Krajewskiego znalazłam na LadyTime.pl, kiedy szukałam informacji o tym zabiegu. Może już znacie? Mało tego znalazłam fajny rabat, bo tego na LadyTime.pl też nie brak. Tu link: http://ladytime.pl/warszawa/miejsca/pielegnacja-i-uroda/pielegnacja-ciala/depilacja-laserowa

uRadka_pl odpowiedział w temacie: Depilacja laserowa

Czyli jak widać po przeczytaniu większości opinii,są one pozytywne i to bardzo mnie cieszy. Depilacja laserowa to zbawienie,można to tak nazwać i co więcej- nie powoduje podrażnień.

...
Moderatorzy: Aniafryzjerbygaganova
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum