jak walczysz z cellulitem?

kika75 stworzył temat: jak walczysz z cellulitem?

Jestem w trakcie walki z cellulitem czwarty zabieg mam za sobą. Fale radiowe RF to nowość w salonie Futuro w Wawie bardzo przyjemny zabieg rzeczywiście widać efekty u mnie szczególnie widoczny na brzuchu mniej tłuszczyku a skóra bardziej jędrna i elastyczna a lato tuż tuż...... szczególnie polecam trwa teraz promocja na ten zabieg !https://www.facebook.com/pages/Salon-Urody-Futuro/228866363926354?hc_location=timeline

Filip odpowiedział w temacie: jak walczysz z cellulitem?

Witam, ja na walkę z cellulitem, oprócz diety i sportu oczywiście polecam wszelkiego rodzaju masaże . Masaż świetnie pomaga ujędrnić mięśnie, wysmuklić i wymodelować sylwetkę, skóra staje się lepiej ukrwiona i wygładzona.

Roxa odpowiedział w temacie: jak walczysz z cellulitem?

Od jakiegoś czasu stosuję rowerek w pozycji leżącej i koncentrat antycellulitowy . Bardziej niż cellulit [przerażają mnie pajączki i żylaki. Podobno można pracować siedząc na stołeczku.

dzolin007 odpowiedział w temacie: jak walczysz z cellulitem?

Zabiegi zabiegami, wiadomo. Ale trochę ruchu nie zaszkodzi, do tego dobra dieta i można się cieszyć wymarzoną sylwetką;-)

raczkaadam odpowiedział w temacie: jak walczysz z cellulitem?

Kup sobie banki chinskie plus jakas oliwke lub jakis zel i poogladaj na yt jak to stosowac :P

kasiulka34 odpowiedział w temacie: jak walczysz z cellulitem?

Ja stosuje naprzemiennie ciepły i zimny prysznic. Ciepła woda rozkurczy, a zimna obkurczy naczynia krwionośne, które w rezultacie staną się bardziej elastyczne. Sprawdźcie:)

Moderatorzy: Aniafryzjerbygaganova
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum