Zapuszczanie włosów.

Kapred stworzył temat: Zapuszczanie włosów.

Witajcie !

jestem chłopakiem i chcę zapuścić włosy na coś takiego:

http://img375.imageshack.us/img375/214/67350930.jpg

Jak najlepiej zacząć je zapuszczać ? wcześniej miałem krótkie fryzury i nie mam doświadczenia. Obecnie obciołem włosy na całej głowie równo 8mm. Teraz mam czekać na odrośnięcie i nic nie robić czy na przykład przycinać boki? Proszę o pomoc.

Ania odpowiedział w temacie: Odp: Zapuszczanie włosów.

Na pewno nie zapuszczaj włosów tak ,że same rosną a ty nic nie robisz.Trzeba je ,,prowadzić "do tej długości..Przycinać stopniowo wydłużając pewne partie.Powierz to fryzjerowi\rce ,on będzie wiedział co zrobić

The following user(s) said Thank You: Kapred

Powerlook_pl odpowiedział w temacie: Odp: Zapuszczanie włosów.

Zgadzam się z poprzedniczką, nie pozostawiaj włosów samych sobie. Nie dopuść do tego, aby każdy z nich rósł swoim "życiem" tylko regularnie je przycinaj. Zapuszczenie włosów do takiej długości nie potrwa zbyt długo :)

...
  • mrw111
  • mrw111 Avatar

mrw111 odpowiedział w temacie: Odp: Zapuszczanie włosów.

Ja serdecznie polecam stylista włosów Kraków

koczek898 odpowiedział w temacie: Odp: Zapuszczanie włosów.

słyszałam, że włosy które były podcinane brzytwą szybciej rosną - tak mi powiedziała znajoma, która ma długie jasne włosy do połowy pleców. czy słyszeliście o tym wcześniej?

Czy...

Powerlook_pl odpowiedział w temacie: Odp: Zapuszczanie włosów.

Nie wiem czy to prawda,ogólnie rzecz biorąc warto obcinać często włosy jeżeli liczymy na ich szybkie zapuszczanie,wówczas po prostu szybciej rosną. Plus do tego dobry szampon z odżywką,to podstawowa sprawa.

...
Moderatorzy: Aniafryzjerbygaganova
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum