gotowanie

eleonora odpowiedział w temacie: Odp: gotowanie

Nie korzystałam z takich opcji ale tym co przeczytałam jestem zachęcona aby kupić obiadek w taki sposób.

dzolin007 odpowiedział w temacie: gotowanie

A ja zdecydowanie wolę sama przygotowywać posiłki niż jeść na mieście. Zwłaszcza, że gotowanie to moja pasja ;)

dzolin007 odpowiedział w temacie: Odp: gotowanie

od siebie nic nie dodam bo nie lubię się dzielić przepisami:-P ale wasze zabieram, kotlety jajeczne idą na pierwszy ogień. Ciastem na pewno będę dzielić się w swoim gabinecie psychoterapii Gestalt

haxwell odpowiedział w temacie: Odp: gotowanie

Bardzo cenię sobie przygotowywanie potraw ze składników pochodzących z moich własnych upraw. Co roku wraz z rodziną kupujemy nowe nasionka i rośliny, zaczynając na pomidorach czy ogórkach, które przydają się zawsze, aż po różnego rodzaju owoce, z naciskiem na sadzonki jagody kamczackiej , które pięknie się u nas przyjęły :)

członek odpowiedział w temacie: gotowanie

Mi najbardziej podoba się jak w lokalu gastronomicznym kucharze przygotowują jedzenie za pomocą profesjonalnego sprzętu gastronomicznego. Wyposażenie gastronomii zapewnia wysoką wydajność i efektywność, a także bezpieczeństwo potraw, kucharzy oraz wszystkich gości.
Często stołuję się na mieście dlatego zwracam na to dużo uwagi.

zimny odpowiedział w temacie: gotowanie

Uwielbiam kuchnię włoską oraz naszą, polską. Jestem też otwarty na nowe smaki.

Moderatorzy: Aniafryzjerbygaganova
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum