Pilnie poszukuję części do auta!

malpeczka stworzył temat: Pilnie poszukuję części do auta!

Cześć wszystkim!!!
Jestem fryzjerką i żeby dojechać do pracy musze przejechać codziennie 10km przez ciemny las. Pewnego dnia kiedy wracałam z popłudniowej zmiany wyskoczył mi przed koła dzik, był ogromny, nawet jadąc wolno nie miałam z nim szans. Obydwje wyszliśmy z wypadku cało, ale moje auto... Jest w stanie tragicznym :( Poszły dwie przednie lampy, błotnik i zderzak. Nie bardzo się na tym znam, a potrzebuje szybko tanich i w miarę dobrych części samochodowych.
ZNACIE JAKIEŚ FIRMY/STRONY BĄDZ COKOLWIEK CO POMOŻE MI SZYBKO I ŁATWO ZAKUPIĆ CZĘŚCI?
Pozdrawiam Marlenka!!!

The following user(s) said Thank You: Arnold134

Arnold134 odpowiedział w temacie: Odp: Pilnie poszukuję części do auta!

Znam bardzo ciekawą stronę gdzie znajdzie pani używane części do swojego samochodu. Z pewnością ułatwi to pani naprawę auta. <a href="http://www.sprzedamczesci.pl/" target="index.html">sprzedamczesci.pl</a>
www.sprzedamczesci.pl Kupywałem u nich dużo razy ponieważ mam swój zakład mechaniczny. Najlepiej skontaktować się z nimi telefonicznie niż poprzez "klikanie". Gdyby nie znalazła tam pani potrzebnych części zawsze można skorzystać z allegro.
Pozdrawiam. :)

haxwell odpowiedział w temacie: Pilnie poszukuję części do auta!

Kasacja aut Ząbkowice to okazja, by zarobić na zniszczonym pojeździe. Firma zajmuje się wykupem różnego rodzaju maszyn, pozyskuje części zmienne i skupuje samochody według indywidualnie przeprowadzonego wywiadu.

Moderatorzy: Aniafryzjerbygaganova
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum