Luzik

baldek stworzył temat: Luzik

widzę, że troszke się pozmieniało na forum :mrgreen:
Ale pozytywnie pozytywnie, będzie mozna więcej pisać.

Dziś jest strasznie ciepło, ale jestem zadowolony bo ostatnio zamontowałem klime i jest LUZIK niczym się nie przejmuję i co najważniejsze nożyczki mi się nie kleją do rączek :lol:

A i klienci nie są spoceni to dodatkowy plus.

fryzjer odpowiedział w temacie: Re: Luzik

No trzeba przyznać, ze klima w pracy to fajna sprawa. Klienci są zadowoleni, że włosy się nie kleją do ciała.

Juz mykam na mecz :mrgreen:
Polska gola upss to chyba nie ten mecz :-D mniej browarów trzeba pić
Papa

baldek odpowiedział w temacie: Re: Luzik

No dziś też było fajnie tyle tylko że czasm padało i ajkieś ulewy były czy coś takiego :mrgreen:
u mnie ładnie słonko grzało ale klima była oki.

Tak tak Polska gola może kiedyś będą w finale :mrgreen: marzenie

Ania odpowiedział w temacie: Re: Luzik

A dla mnie coś się te mecze nie podobają ,jakieś takie spocone fryzury mają ci piłkarze... ;-) A klima jak najbardziej w taką pogodę :-)

baldek odpowiedział w temacie: Re: Luzik

No i po meczyku :mrgreen: i po kilku piwach :lol:
a fryzurki to różnie bywa czasem są fajne, tyle że na początku bo potem to juz lipa jest z fryzurami.
Ale w końcu nie o fryzury chodzi tylko o grę w PIŁKE :mrgreen:

fryzjer odpowiedział w temacie: Re: Luzik

No meczyk był całkiem całkiem. a co do fryzurek bramkarz Milanu miał mega zygazk zrobiony. Błyskawica że hej :mrgreen:

No chłopaki z boiska zawsze są ładnie uczesani, czasem się zastanawiam co jest ważniejsze ich image czy pożądna gra :-)

Do mnie do salonu chłopaki z drużyny piłkarskiej są co dwa tygodnie a jak jest jakiś wywiad to musowo muszą się zawsze ostrzyc. Czasem gorzej się zachowują jak panieki na wybiegu.

Moderatorzy: Aniafryzjerbygaganova
Zasilane przez Forum Kunena

Najnowsze posty na forum