Pokazy japońskiego manicure, brokatowego tatuażu, czekoladowe zabiegi na ciało, najnowsze trendy makijażu, prezentacje najnowszych technik fryzjerskich m.in. push -to tylko niektóre propozycje tegorocznych targów Beauty Fair.
Już po raz czternasty Międzynarodowe Targi Łódzkie zapraszają do hali Expo przy ul. Stefanowskiego 30, na Targi Urody i Zdrowego Stylu Życia BEUTY FAIR 2008.
W przededniu lata 7 i 8 czerwca kilkudziesięciu wystawców z całej Polski, zaprezentuje nowe produkty branży kosmetycznej, fryzjerskiej oraz propagującej zdrowy styl życia. Zwiedzający będą mogli obejrzeć, przetestować lub kupić po okazyjnych cenach najnowsze kosmetyki pielęgnacyjne, ochronne i kolorowe do twarzy, ciała, włosów i paznokci, a także zapoznać się z ofertą profesjonalnego sprzętu do wyposażenia salonów fryzjerskich, kosmetycznych i solariów.
Gabinety kosmetyczne i fryzjerskie oraz producenci sprzętu do wyposażenia salonów i solariów prezentować będą najnowsze techniki oraz profesjonalne urządzenia pomagające utrzymać dobry wygląd, urodę i kondycję.
Tradycją łódzkich targów jest przyznawanie nagrody „Kryształowej Wenus” dla najlepszych, prezentowanych wyrobów. W tym roku odbędzie się już jedenasta edycja konkursu, a w jury, jak co roku zasiądą przedstawiciele świata nauki, sztuki i branży.
Beauty Fair to także bogaty program imprez towarzyszących. Na podeście głównym przez dwa dni odbywać się będą mistrzostwa, prezentacje i pokazy, które zaciekawią zarówno profesjonalistów, jak i osoby zainteresowane nowościami kosmetycznymi i fryzjerskimi.
W sobotę imprezą wiodącą będą I Ogólnopolskie Mistrzostwa Makijażu Kreatywnego o nagrodę „Szklanej Róży” . Na targach Beauty Fair odbędą się także profesjonalne szkolenia dla kosmetyczek dotyczące najnowszych technologii w regeneracji skóry, podczas których zaprezentowane zostanie m.in. żelazko do prasowania zmarszczek.
Na wielu stoiskach będzie można skorzystać z darmowych porad i zabiegów – m.in. Aga-Lu wykonywać będzie bezpłatne badanie nawilżenia skóry, „Cztery Pory Roku” i Policealna Szkoła Kosmetyczna mgr Iwony Tomas zapraszają na darmowe makijaże, na stoisku Alciny będzie można dobrać perukę do typu urody. Ponadto salon Beautica zaprasza na bezpłatne zdobienie paznokci, zaś Sensuous Nail na pokazy japońskiego manicure i brokatowego tatuażu. Wszyscy zainteresowani będą mogli także wziąć udział w konkursie organizowanym przez
„S-Dent”, w którym główną nagrodą będzie darmowe wybielanie zębów.
XIV TARGI URODY I ZDROWEGO STYLU ŻYCIA BEAUTY FAIR 7-8 czerwca 2008 r.
Łódź, hala EXPO, ulica Stefanowskiego 30
Godziny zwiedzania:
Sobota, 7 czerwca – 10.00-18.00
Niedziela, 8 czerwca – 10.00-17.00
Bilety
Normalne – 8 zł.
Ulgowe – 4 zł.
SERDECZNIE ZAPRASZMY!
Program imprez towarzyszących:
SOBOTA, 7.06
Impreza wiodąca: I Ogólnopolskie Mistrzostwa Makijażu Kreatywnego o nagrodę „Szklanej Róży”
Miejsce: scena
12.00-12.45 „Lokalne usuwanie tkanki tłuszczowej z równoczesnym odmładzaniem skóry” – pokaz przygotowany przez firmę Diagon
13.00-13.40 Prezentacja programu przeciwzmarszczkowego firmy „Ziaja” – pokaz masek algowych
13.45-16.00 I Ogólnopolskie Mistrzostwa Makijażu Kreatywnego o nagrodę „Szklanej Róży” – temat „Złoto słońca – Srebro księżyca”. Organizatorzy: Międzynarodowe Targi Łódzkie, „Cztery Pory Roku” Izabela Bedyniak-Siewierska
NIEDZIELA, 8.06
Miejsce: scena
10.30-12.00 „Makijaż ze światowych wybiegów” – pokaz przygotowany przez Make Up Institute Stockholm
12.00-12.30 „Czekoladowe show” – pokaz przygotowany przez Policealną Szkołę Kosmetyczną mgr Iwony Tomas
13.00-13.45 "Zakręcony pokaz” prezentacja najnowszej techniki fryzjerskiej połączona ze stylizacją i makijażem dla czterech pór roku – pokaz przygotowany przez firmę Alcina i „Cztery Pory Roku” Izabela Bedyniak-Siewierska
14.00-14.30 „Fryzjerski show” firmy Alcina połączony z pokazem makijażu serwisowego dla salonów
14.45-15.15 „Makijaż - KOTY” – prezentacja przygotowana przez Policealną Szkołę Kosmetyczną mgr Iwony Tomas
15.15 Pokazy najlepszych łódzkich fryzjerów z Cechu Rzemiosł Różnych w Łodzi: fryzjerstwo damskie – Krzysztof Rajca – salon „Barbara”, Witold Rychter; fryzjerstwo męskie – salon fryzjerski „Czesław”
SEMINARIA i SZKOLENIA
Niedziela, 8.06
Miejsce: sala konferencyjna>
Profesjonalne szkolenie dla kosmetyczek „Najnowsze technologie w regeneracji skóry”:
12.00-12.45 Brazil Spa – Wyszczuplanie jest przyjemne"
13.00-13.45 Czekoladowa twarz – Zabieg prawie dla każdego
14.00-14.45 Pozyskiwanie funduszy unijnych do istniejących od co najmniej 6 miesięcy gabinetów kosmetycznych, odnowy biologicznej, salonów fryzjerskich i spa – prowadzenie Joanna Wójcikowska
Organizatorzy:
Międzynarodowe Targi Łódzkie
Abacosun oddział w Łodzi
|